Jak zapisać się do Wypożyczalni?

• studenci, doktoranci aMuz (dwa sposoby):
    • przygotować legitymację studencką/doktorancką oraz dowód osobisty; pobrać, wydrukować i wypełnić Deklarację Czytelnika w PDF lub DOC. Podpisaną Deklarację należy przynieść do Wypożyczalni (Żółty Budynek, pok. 114, godz. 9:00-14:00) celem aktywowania konta w katalogu INTEGRO
    • wypełnić Deklarację Czytelnika osobiście w trakcie pierwszej wizyty w Wypożyczalni
  • osoby spoza aMuz lub pracownicy aMuz zatrudnieni w roku akademickim 2022/2023 (kilka sposobów):
    • utworzyć konto samodzielnie w katalogu INTEGRO, podążając za wskazówkami systemu, następnie wydrukować Deklarację  Czytelnika otrzymaną mailem i przynieść do Wypożyczalni (Żółty Budynek, pok. 114, godz. 9:00-14:00)
    • pobrać, wydrukować i wypełnić Deklarację Czytelnika w PDF lub DOC, następnie przynieść ją do Wypożyczalni
    • wypełnić Deklarację Czytelnika osobiście w Wypożyczalni

UWAGA

1. Osoby związane z Akademią Muzyczną umową cywilnoprawną (np.: umowa o dzieło) przed aktywacją konta bibliotecznego płacą zwrotną kaucję w wysokości 75 zł w kasie uczelni (czerwony budynek).
  2. Osoby związane interesem faktycznym z uczelnią oraz osoby spoza uczelni przed aktywacją konta bibliotecznego płacą zwrotną kaucję w wysokości 150 zł w kasie uczelni (czerwony budynek).
  3. Kaucja zwracana jest w chwili wypisania się z Wypożyczalni.
  • studenci i pracownicy innych szkół wyższych Trójmiasta (kilka sposobów):
    • wziąć skierowanie z Biblioteki swojej uczelni
    • pobrać, wydrukować i wypełnić Deklarację Czytelnika w PDF lub DOC, następnie przynieść ją do Wypożyczalni
    • wypełnić Deklarację Czytelnika osobiście w Wypożyczalni

UWAGA
Numer legitymacji/albumu lub numer nadany przez bibliotekarza jest jednocześnie ostatnim członem loginu potrzebnego do logowania się do konta czytelniczego w katalogu INTEGRO. Jeśli numer to np.: 8965, Twój login to: 8965 lub 5600008965. Hasłem domyślnie jest numer PESEL (lub tymczasowe hasło podane przez bibliotekarza), ale w każdej chwili można je zmienić korzystając z funkcji “Nie pamiętam hasła” w katalogu.
Prosimy o podanie swojego adresu e-mailowego, gdyż tą drogą Wypożyczalnia będzie wysyłać informacje o przetrzymanych pozycjach lub inne wiadomości biblioteczne.
Wszelkie problemy z obsługą konta proszę zgłaszać e-mailem na adres bibliotekarze@amuz.gda.pl lub osobiście w Wypożyczalni.